• Podręczniki do religii na rok szkolny 2023/2024

•

• Klasa 0 (grupa 5-latków): ,,Spotkania dzieci Bożych". Autorzy: J. Snopek i D. Kurpiński. Wydawnictwo Jedność Kielce
            Klasa 0 (grupa 6-latków): ,,Tak! Jezus mnie kocha". Red.: ks. dr K. Mielnicki i E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność Kielce.

Klasa 1: ,,Poznaję Boży świat". Autorzy: ks.dr K. Mielnicki i E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność Kielce.
            Podręcznik pełni rolę zeszytu ćwiczeń!!!

Klasa 2: ,,Odkrywam królestwo Boże". Autorzy: ks.dr K. Mielnicki i E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność Kielce.
            Podręcznik pełni rolę zeszytu ćwiczeń!!!

Klasa 3:„Poznaję Jezusa”. Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność Kielce. Podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń do klasy III szkoły podstawowej.
            Klasa 4: ,,Odkrywam życie z Jezusem". Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność Kielce. Podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń do klasy IV szkoły podstawowej. (NOWE!!!)
            Klasa 5: ,,Szczęśliwi, którzy szukają prawdy". Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność Kielce. Podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń do klasy V szkoły podstawowej.

Klasa 6: "Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno”. Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność Kielce.Podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń do klasy VI szkoły podstawowej.

Klasa 7: ,,Szczęśliwi, którzy czynią dobro”. Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność Kielce. Podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń do klasy VII szkoły podstawowej.

Klasa 8: ,,Szczęśliwi, którzy zdobywają świętość". Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność Kielce. Podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń do klasy VIII szkoły podstawowej. (NOWE!!!)